Yota.biz - Огляд та відгуки про Yota


Чим цікавий проект Yota для середньо-статистичного інвестора?

Почнемо з самого головного — інвестиційних планів, треба зазначити, що вони за термінами та великого процента популярні і відображають тенденції поточного тренда в індустрії, нарахування відбуваються з понеділка по п'ятницю. Радує, що в будь-який час можна вивести свій депозит за вирахуванням вже отриманих відсотків. Приємно дивує кількість платіжних систем, куди входять найпопулярніші AdvCash, Payeer, Perfect Money.

Історія компанії Yota почалася в 2013 році, коли ми одні з перших запровадили свій досвід роботи у фінансовому ринку всередині країни. Роки роботи на фінансовому ринку принесли компанії репутацію перспективи, швидкозростаючої та інноваційної, інвестиційної компанії. Сьогодні, Yota вміло поєднуючи досвід і молодість, теорію та практику, є однією з найбільш динамічних інвестиційних компаній Китаю, що прагне бути кращою в професіоналізмі та сервісу для своїх клієнтів.

Місія Компанії в тому, щоб бути кращою за якістю послуг для клієнтів, підтримувати репутацію однієї з найбільш динамічних та інноваційних компаній на Китайському фінансовому ринку. Ми вважаємо, що кожен клієнт, повинен мати свій власний фінансовий план розвитку, так само як свою особисту мету.

Мета компанії — допомогти вам сформувати Ваш власний план розвитку. Сайт: Yota.biz

Поряд з традиційними для інвестиційних компаній послуг, Yota розробила свою унікальну продуктову лінію: індексні портфелі, структуровані продукти, довірче управління, а так само індивідуальні інвестиційні рахунки. Успіхи компанії пов'язані, насамперед, з командою професіоналів — співробітників компанії. Ми зробили інвестиційний процес доступним для всіх клієнтів компанії.

Відеопрезентація Yota.biz компанії, яка займається примноженням наших інвестицій:


Напрямки бізнесу

Структуровані продукти

Даний вид напряму в компанії Yota, являє собою інвестиційний портфель, створений з низькодохідних і високодохідних активів. Велика частина інвестиційного портфеля вкладається в облігації або банківські депозити, що володіють високими показниками надійності. Друга частина (10-30 % коштів) інвестується у похідні фінансові інструменти (ф'ючерси, валюта, сировинні ресурси), які незважаючи на більш високий рівень ризику, ніж за депозитами, може принести максимальний прибуток. В результаті, якщо обидві частини пакета спрацювали в плюс, то сукупний дохід у десятки разів перевищує стандартний банківський депозит. Якщо ж ризикована частина не виправдала, то друга, захисна частина, своїм доходом покриває цю втрату.

Індексний портфель

Індексний портфель являє собою пакет цінних паперів фондового ринку, об'єднаних на основі фондового індексу. Динаміка індексного портфеля підбирається так, щоб вона точно відповідала динаміці індексу, який служить для нього основою. Даний вид діяльності передбачає диверсифікацію ризиків від загальної суми капіталовкладень, що дозволяє щомісяця підвищувати прибутковість від сформованих портфелів. Індексні портфелі є довгостроковими інвестиціями, що дозволяє знизити ризики трьох напрямків компанії і стабілізувати загальний дохід клієнта.

Довірче управління

Довірче управління — це передача в тимчасове управління грошових коштів з метою отримання максимального доходу при мінімальних ризиках. Довіритель передає свої грошові кошти на певний термін компанії. Yota бере на себе обов'язки управління грошовими коштами в інтересах довірителя. При цьому власність довірителя не переходить у володіння компанії.

Довірче управління є дуже вигідним інструментом інвестування. Передача грошових коштів в управління професіоналів не тільки звільняє вільний час інвестора, але також позбавляє його від необхідності вивчення всіх аспектів інвестиційної діяльності. Компанія Yota особисто за участю ради директорів приймає рішення про подальше інвестування в різні сфери фінансової діяльності. Даний напрямок може розуміти такі фінансові вкладення як інвестиції у виробництво.

Індивідуальні рахунки

Даний вид інвестиції розроблений для отримання максимально швидкого прибутку для пріоритетних інвестиційних, маркетингових планів компанії Yota. Відкривається індивідуальний рахунок і ведеться брокером на підставі управління цінними паперами різних корпорацій, які передбачають високі показники прибутковості. Індивідуальний рахунок передбачається компанією з максимальною диверсифікацією ризиків, де п'ятдесят відсотків вкладених коштів клієнта перерозподіляються на три напрями. Залишилися п'ятдесят відсотків, працюють за індивідуальним рахунку, що дозволяє клієнту отримати максимальний прибуток від усіх напрямків компанії Yota.

Yota особистий кабінет

Особистий кабінет проекту Yota тут: Yota.biz

Відповіді на часті питання:
- Скільки особистих кабінетів я можу відкрити?
Ви можете відкрити не більше 2-х особистих кабінетів на одне ім'я.

- Коли нараховується прибуток від депозиту?
Ваш прибуток від депозиту нараховується в особистий кабінет з понеділка по п'ятницю, рівно о 22:00 за місцевим часом в Гонконзі. (HKT)

- Як я можу вивести свій прибуток і як швидко це відбувається?
Прибуток від депозиту і Ваших партнерів, Ви можете виводити в будь-який момент . Кошти надходять на Ваш електронний гаманець від 1 хвилини до 5 банківських днів.

—Мінімальна сума на вивід?
Мінімальна сума на вивід 1 цент, але якщо вивід на біткойни тоді від 35 доларів, якщо вивід на ківі гаманець, тоді від 1 долара

Інвестиційні плани:

1) QUICK START
у день 1.5%
min: $ 35
max: $ 299
Термін депозиту: 15 банківських днів
Вивід: у будь-який час
Вивід депозиту: в кінці терміну

2) SYA
у день 1.8%
min: $ 300
max: $ 5 999
Термін депозиту: необмежений
Вивід: у будь-який час
Вивід депозиту: за запитом за вирахуванням відсотків

3) SHAN
у день 2.2%
min: $ 6 000
max: $ 19 999
Термін депозиту: необмежений
Вивід: у будь-який час
Вивід депозиту: за запитом за вирахуванням відсотків

4) TSIN
у день 2.5%
min: $ 20 000
max: $ 69 999
Термін депозиту: необмежений
Вивід: у будь-який час
Вивід депозиту: за запитом за вирахуванням відсотків

5) HAN
у день 3.0%
min: $ 70 000
max: $ 500 000
Термін депозиту: необмежений
Вивід: у будь-який час
Вивід депозиту: за запитом за вирахуванням відсотків

По всім планам нарахування з понеділка по п'ятницю! Сайт: Yota.biz

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Як заробити біткойни без вкладень BTC

Кэшбери – огляд проекту та відгуки (Cashbery.com)

Advanced Cash - Огляд та відгуки (Реєстрація/Верифікація)